Menu Close

Vyresniųjų specialiųjų, lavinamųjų ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių projektinės veiklos

2sav4d

Vykdant projektinę veiklą „Vasaros mozaika“ 8-9-10 ir 6-7 lav. klasių mokiniai piešė ant stiklo ir asfalto, susipažino su savo krašto istorija, lankydamiesi Kryžių slėnyje, prie Senojo tilto. Miesto parke prisiminė medžių pavadinimus, mokėsi juos atpažinti. Prie Lėvens upės susipažino su upių, ežerų augalija ir gyvūnija, stebėjo Lėvens upės gyventojus. Molėtuose aplankė žirgyną, Lietuvos etnokosmologijos muziejų, observatoriją, Mindūnų apžvalgos bokštą. Pasveikino dešimtokus Paskutinio skambučio proga. Pakartojo saugaus elgesio taisykles vasaros metu ir išvyko atostogauti.

Projektinė veikla „Sveika vasara“ 5-10 spec. klasių mokiniams ir pedagogams atnešė daug džiugių akimirkų ir patyrimų. Jos metu mokiniai piešė su natūraliomis gėlėmis, lapais, tapė guašu, lipdė iš molio, robotikos kabinete konstravo robotukus. Aplankė Klėties teatrą, buvo artistais, klausėsi mokytojų pasakojimų, legendų apie Pasvalio įžymybę – Antanėlį. Smagiai laiką leido, sportavo, žaidė tinklinį aktyvaus poilsio parke „Pasvalio Šveicarija“. Ekskursijos diena Molėtuose atnešė daug naujų įspūdžių, mokiniai ir pedagogai aplankė Dubingių žirgyną, Lietuvos Etnokosmologijos muziejų, Molėtų astronomijos observatoriją, Mindūnų apžvalgos bokštą. Keliavo dviračiais Pasvalio rajono Žadeikių ir Balsių malūno takais. Žaidė „Norfos žaidimų aikštelėje“, smagiai ir aktyviai leido laiką Smegduobių parke. Pasveikino išeinančius draugus paskutinio skambučio šventėje.

Projektinės veiklos „Atostogų belaukiant“ metu I,II,III m. m. socialinių įgūdžių ugdymo klasės vyko prie Žaliojo šaltinio, į Girnų muziejų. Mokyklos erdvėse tapė netradicinėmis technikomis. Vyko į Pasvalio socialinių paslaugų centro edukacinį užsiėmimą „Šamoto stebuklai“, lipdė iš molio, lankėsi Pasvalio Darbo biržoje, Molėtuose, Pasvalio malūne, miesto parkuose, mokyklos erdvėse vykdė projektinės veiklos apibendrinimą „Po kelionių pasaulį“, ruošėsi „Paskutiniam skambučiui“, išleistuvėms.

5/7/8/10 lav. mokiniams vyko projektinė veikla „Sveika, išdykusi vasara“. Vyko šios veiklos: „Pieškime linksmai“, „Muzikos ir spalvų pasaulyje“, „Žaidimų diena“, „Išvyka į miesto centrą“, „Piršteliai pajudėkime“, „Diena su knyga“, „Refleksijos diena“ ir paskutinis skambutis.

2sav4d 2sav4d

2sav4d 2sav4d

Skip to content