Menu Close

Kultūrinė, pažintinė, meninė veikla „Gamtamokslinė diena: stebėk, bandyk, sukurk“.

vilma2

2019 m. kovo 20 d. vyko kultūrinė, pažintinė, meninė veikla „Gamtamokslinė diena: stebėk, bandyk, sukurk“. Mokytojai į visus dėstomus dalykus integravo gamtos mokslus, organizavo įvairias veiklas, kurių metu stebėjo gamtos kaitą, atliko bandymus, kūrė įvairius dirbinius, mokėsi rūšiuoti atliekas.

Vyresnieji mokyklos mokiniai vyko į Žadeikių B. Brazdžionio pradinę mokyklą, kur susitiko su girininku Mariumi Martišiumi. Mokėsi nustatyti medžių amžių, įkėlė pačių gamintus inkilus, keliavo miško taku ir stebėjo pavasarinę gamtą.

Pradinių ir lavinamųjų klasių mokiniai dalyvavo gamtamokslinėje viktorinoje „Po žaliuoju stogu“. Viktorinos metu atliko įdomias užduotis, žiūrėjo ir analizavo filmukus apie gamtą, rūšiavo atliekas, iliustravo dainelę.

Pasvalio rajono visuomenės sveikatos priežiūros specialistė R. Rutkauskienė mokiniams pasakojo, kas yra taisyklinga laikysena, kaip reikia taisyklingai vaikščioti, sėdėti. Mokė vaikščioti ant galvos užsidėjus įvairius daiktus.

Ruošdamiesi Žemės dienai, mokiniai kartu su grupių auklėtojais, klasių vadovais iš įvairių antrinių žaliavų pagamino nuostabaus grožio medžius. Ši Žemės diena buvo skirta medžiams, nes medžiai formuoja pasaulėjautą, charakterį. Jie išplėšia žmogų iš pilkos kasdienybės, apgaubia jį didžia ramybe ir palaima. Kiekvienas medis turi savo nebylią šneką, kurios tonai susilieja į nepakartojamą žalią ošimą. Minint Žemės dieną, mokyklos pirmame aukšte įkurta įvairiausia technika sukurtų medžių paroda.

Dauguma mokyklos mokinių ir pedagogų lankėsi Pasvalio M. Katiliškio viešojoje bibliotekoje ir apžiūrėjo Respublikinę specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių ugdytinių piešinių parodą ,,Tu, gražusis lietuviškas medi!”, kurią organizavo mokyklos pedagogų grupė ir sulaukė labai daug piešinių iš įvairių Lietuvos ugdymo įstaigų.

vilma2

Skip to content