Menu Close

Integruota pamoka ,,Tolerancijos namas“

TOLERANCIJOS NAMAS 2 nuk

Lapkričio 14 d. technologijų mokytoja Virginija Bručienė bei pagalbos mokiniui specialistės socialinė pedagogė Ramūnė Kurmilavičienė ir logopedė Ingrida Mainionytė 5 spec., 8 spec., 9 spec. ir III m. m. soc. įg. ugd. kl. jungtinei mokinių grupei vedė integruotą buities darbų pamoką ,,Tolerancijos namas“.

Pamokos pradžioje Ramūnė ir Ingrida su mokiniais prisiminė žodžio ,,tolerancija“ reikšmę, aptarė šių metų dienos simbolį – ,,Tolerancijos namą“. Kalbėjo, diskutavo apie tolerancijos/netolerancijos pavyzdžius gyvenamosiose mokinių vietose, mokykloje. Po pokalbio mokytoja Virginija ir specialistės vaikus pakvietė į virtuvėlę kurti meduolinių tolerancijos namukų.

Su mokytojos ir logopedės Ingridos pagalba mokiniai išnagrinėjo receptą: ingredientus, jų kiekius, tešlos gaminimo eigą, o taip pat – su reikalingais gamybai indais, įrankiais ir prietaisais, kaip jais reikia saugiai naudotis, priminė higienos reikalavimus. Veiklos metu mokiniai visi aktyviai dalyvavo: labai noriai atliko jiems paskirtas užduotis, sekė meduolių kepimo žingsnelius. Proceso metu padėjo, patarė vieni kitiems. Vyko, vos ne varžybos, kuris minkys tešlą, formuos figūrėles ar išplaus panaudotus įrankius… 

Iškepus meduolius įvyko pamokos aptarimas – refleksija ,,Prie arbatos puodelio“, kurios metu žaismingai mokiniai įsivertino savo darbą pamokoje. Buvo labai daug gerų emocijų ir nuoširdaus, draugiško juoko! 

TOLERANCIJOS NAMAS 2 nukTOLERANCIJOS NAMAS 2 nuk

Skip to content