Menu Close

Gerbiami Mokyklos bendruomenės nariai,

darbo laikas

Gyvenime ne visada viskas vyksta pagal planą. Korona virusas kaip reikiant pakoregavo mūsų visų gyvenimus ir mūsų darbus. Nuo kovo 30 dienos pamokos visoje šalyje vyks nuotoliniu būdu. Mes taip pat ruošiamės bendrauti, bendradarbiauti, mokyti ir mokytis nuotoliniu būdu. Šių dienų nežinomybė uždavė daug klausimų kiekvienam iš mūsų: kaip bus? kaip daryti? kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje? ir sukėlė įtampą bei nepasitikėjimą savimi ir aplinka. Laukia dideli iššūkiai mums visiems. Ir tik susiklausymas, susikalbėjimas, pagarba ir pagalba vienas kitam, padės įveikti visus sunkumus, nesusipratimus ir nežinojimus. Todėl šiandien, be ilgų svarstymų ir atidėliojimų, vedami žmogiškumo jausmo, prisiminkime tuos, kuriems šiuo metu yra sunku ne tik morališkai, bet ir materialiai. Mūsų pareiga padėti, nesvarbu ar tai mums priklauso ar ne. Kartais geras ir supratingas žodis, padeda įveikti visas negandas. Kiekvieną dieną pripildykime pozityvia energija, ja pasidalinkime su mokiniais, tėvais, globėjais, kolegomis. Būkime lankstūs, leiskimės nešami pokyčių srovės. Kiekvienoje situacijoje galima rasti kažką gerą, bet tai priklauso tik nuo pačių mūsų. Prisiminkime, kad viskas, kas dabar sunkina dienas, kažkada baigsis ir gyvenimas vėl tekės įprasta vaga, o šiandien turime susitelkti, juk gyvenimo prasmė-jos siekyje. 

Šiuo laikotarpiu, susiklosčius tokiai rimtai situacijai visos Lietuvos mastu, mokykla organizuos nemokamo maitinimo mokiniams (kuriems yra skirtas) sauso davinio paketų pristatymą į namus ir užduotis ugdymui(si) visiems mokiniams pagal poreikį. 

Taip pat informuojame, kad mūsų mokykloje vykdomos prevencinės priemonės, kurias rekomenduojama naudoti korona viruso atveju: keletą kartų per dieną dezinfekciniais skysčiais valomos durų rankenos, sanitariniai mazgai, laiptų turėklai, kiti paviršiai, vėdinamos patalpos, informuojama apie rankų higienos svarbą. 

Žemiau esančiose nuorodose galite rasti aktualios informacijos apie korona viruso prevenciją:
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje reguliariai vyksta ESOC (ekstremalių situacijų operacijų centro) posėdžiai. ŠMSM puslapyje veikia aktuali nuoroda:
https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso
Patikima informacija yra skelbiama Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje:
http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas
Kiekvieną dieną informacija atnaujinama Užkrečiamų ligų ir AIDS centro puslapyje:
http://www.ulac.lt/
Pasvalio rajono savivaldybės ir kitų miestų savivaldybių tinklalapiuose rekomenduojamos prevencinės priemonės bei suteikiama informacija gyventojams.
Mokyklos administracijos darbuotojai, kurie atsakys į Jums rūpimus klausimus ir/arba nukreips pas atsakingą asmenį:

darbo laikas

Visiems Mums sveikatos, stiprybės ir geranoriškumo.

Mokyklos direktorė G. Januškevičienė

Mokyklos tarybos pirmininkė J. Bajariūnienė

Skip to content