Menu Close

Kalbos savaitė

kalba

Vasario 24–27 d. Pasvalio „Riešuto“ mokyklos logopedės organizavo kalbos savaitę tema „Kviečiam pavasarį“. Tikslas – stiprinti mokinių kalbinius gebėjimus, bendravimą ir puoselėti tradicijas, lavinti meninius gebėjimus.

Vasario 24 d. pirmoji kalbos savaitės diena prasidėjo tema „Pavasario karalystėje“. Mokiniai žiūrėjo skaidres ir prisiminė pavasario požymius, reiškinius, klausėsi eilėraščių apie pavasarį, piešė žydinčias gėles ir medžius.

Vasario 25 d. logopedės pakvietė mokinius prisiminti Užgavėnių tradicijas ir papročius. Užsiėmimo tema „Užgavėnės. Užgavėnių kaukės“. Multimedijos ir filmuotos medžiagos pagalba mokiniai galėjo pasinerti į šventės šurmulį, pasigrožėti Užgavėnių persirengėliais bei jų kaukėmis. Smagiausia šios veiklos dalis – tai Užgavėnių kaukių piešimas, spalvinimas. Visi mokiniai, kas su logopedžių pagalba, o kas savarankiškai piešė ir margino arklio, velnio kaukes.
Nuotaiką visiems pakėlė netikėtai į svečius užsukę Užgavėnių persirengėliai.

Vasario 26 d. dainų ir žaidimų diena, tema „Užgavėnių dainos ir žaidimai“. Skambant nuotaikingai muzikai, mokiniai prisiminė pagrindinius Užgavėnių šventės šūkavimus ir žaidė tradicinius bei visiems gerai žinomus žaidimus.

Vasario 27 d. baigiamoji kalbos savaitės diena vainikavo visos savaitės veiklas. Surengta paroda „Užgavėnių kaukės“ atskleidė kaukių spalvingumą ir grožį. Užgavėnių kaukėmis, 3 aukšto stende, galėjo pasigrožėti visi norintys.

Per visą savaitę, logopedines pratybas lankantys mokiniai patyrė bendravimo džiaugsmą ir daug teigiamų emocijų.

kalba

Skip to content